MÖBLER / Soffor / Soffa / dagbädd 13372172
nr 1337 2172
Soffa / dagbädd
1960-tal, Design: Gunnar Thalberg för Hallbergs, Brännmärkning. Längd: 205. Djup: 85 cm
Kondition: Tyg med fläckar / skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:58:44
13/7 18:52:30